11 listopada 2015r. w Naszej Szkole gościliśmy ponad 300 mieszkańców Bochni i okolic. Tak dużą ilość osób zgromadziło Wspólne Bochnian Śpiewanie. Wieczór rozpoczęły krótkie występy chórów. Jako pierwszy zaprezentował się Chór bocheńskiej szkoły muzycznej pod dyrekcją Moniki Kucińskiej, po nim Chór ZNP Jesienne Słowiki, którym dyrygowała Małgorzata Czekotowska, na koniec Bocheński Chór Kameralny „Salt Singers” z dyrygentką Iwoną Mikołajek. Śpiewanie pieśni patriotycznych w Dniu Święta Narodowego jest tradycją  w Bochni i od kilku lat odbywa się w murach Naszej Szkoły. Pod kierownictwem prowadzącej spotkanie Małgorzaty Czekotowskiej i przy akompaniamencie fortepianowym Marii Manikowskiej wielu mieszkańców Bochni śpiewając włączyło się  w obchody Święta Niepodległości. Wspólny śpiew kilkupokoleniowej rzeszy wykonawców był znakomitą lekcją patriotyzmu.

Zdjęcia z wydarzenia