11 listopada 2016r. w Naszej Szkole gościliśmy ponad 300 mieszkańców Bochni i okolic podczas X Jubileuszowego Wspólnego Bochnian Śpiewania. Dwa chóry: Chór ZNP „Jesienne Słowiki” prowadzony przez p. Barbarę Wilkońską Firlet i Chór Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni pod dyrekcją p. Moniki Kucińskiej po swoich krótkich występach wspierały w śpiewie przybyłych gości. Śpiewanie pieśni patriotycznych w Dniu Święta Narodowego jest tradycją  w Bochni i od kilku lat odbywa się w murach Naszej Szkoły. Wielu mieszkańców Bochni w ten sposób włącza się  w obchody Święta Niepodległości a wspólny śpiew kilkupokoleniowej rzeszy wykonawców jest znakomitą lekcją patriotyzmu. Spotkanie prowadziła Pani Małgorzata Czekotowska, śpiewającym akompaniował na fortepianie Pan Sławomir Biernat.

Zdjęcia z wydarzenia