5 grudnia 2016r. w bocheńskim Muzeum im. Stanisława Fischera wystąpili z programem artystycznym uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Bochni. Koncert wpisany w program XVI Bocheńskiego Dnia Św. Mikołaja składał się z utworów kompozytorów epoki baroku. W wykonaniu kwartetu klawesynowego przygotowanego przez Panią Elizę Zarzycką w składzie: Julia Kupiec – I skrzypce, Jakub Adamczyk – II skrzypce, Barbara Mosoń – wiolonczela, Anna Góra – klawesyn, licznie zebrana publiczność mogła wysłuchać  kompozycji Stanisława Szarzyńskiego i Johana Pachelbela, natomiast wokalistka Gabriela Stolińska, z akompaniamentem Pani Izabeli Szymańskiej-Skrukwa zaśpiewała Arię Antonio Vivaldiego. Gabriela jest uczennicą Pani Moniki Kucińskiej.