11 listopada 2017 r. w sali koncertowej gościliśmy mieszkańców Bochni i okolic na Wspólnym Bochnian Śpiewaniu. Śpiewanie pieśni patriotycznych w Dniu Święta Narodowego jest tradycją w Bochni i od wielu lat odbywa się w murach Naszej Szkoły. Wielu mieszkańców Bochni w ten sposób włącza się w obchody Święta Niepodległości a wspólny śpiew kilkupokoleniowej rzeszy wykonawców jest znakomitą lekcją patriotyzmu. Wieczór rozpoczęły krótkie występy chórów. Pierwszy zaprezentował się Chór Kameralny „Salt Singers” pod dyrekcją Macieja Kozłowskiego, po nim Chór bocheńskiej szkoły muzycznej pod dyrekcją Moniki Gruszowskiej, a na koniec Chór ZNP Jesienne Słowiki, którym dyrygowała Barbara Wilkońska-Firlet. Po swoich występach chóry wspierały w śpiewie przybyłych gości. Spotkanie prowadziła Pani Małgorzata Czekotowska, śpiewającym akompaniował na fortepianie Pan Sławomir Biernat.

Zdjęcia z wydarzenia