W piątek 22 grudnia 2017 nasi uczniowie wystąpili w koncercie zatytułowanym „Święta tuż, tuż”. Koncerty kolęd i pastorałek organizowane każdego roku przez Naszą Szkołę przed Świętami Bożego Narodzenia cieszą się ogromną popularnością, lecz ten zgromadził rekordową liczbę słuchaczy, spośród których wielu musiało zadowolić się miejscami stojącymi. Kolędy wykonywane były przez zespoły kameralne, jak i w aranżacjach na orkiestrę, czy na chór i orkiestrę. Obok tradycyjnych kolęd takich jak: Dzisiaj w Betlejem, Bóg się rodzi, Lulajże Jezuniu, Jezus malusieńki, czy Przybieżeli do Betlejem w programie znalazły się także Jingle Bells, We Wish You a Merry Christmas. Atrakcją wieczoru był jednak występ zespołu saksofonistów z PSM II stopnia. Kwartet zagrał: Let it snow, Blue night i Sleigh Ride, utwory w aranżacjach amerykańskich kompozytorów. Publiczność zachwycona wykonaniem brawami doprowadziła do bisu.

Zdjęcia z wydarzenia