5 stycznia 2018 w Galerii Chełm zorganizowano spotkanie promujące album „Ziemia bocheńska w obiektywie”. Album wydany nakładem Wydawnictwa Regis zawiera ponad 150 fotografii, przede wszystkim krajobrazów oraz najcenniejszych zabytków Bochni i jej okolic. Autorem większości zdjęć jest Paweł Bielak, który w czasie spotkania opowiedział o pracy nad albumem. Spotkanie promocyjne uświetnił występ uczniów Naszej Szkoły. Kwintet składający się z czwórki saksofonistów i pianisty zagrał dla zebranych gości utwory amerykańskich kompozytorów XX wieku. Przybyli na spotkanie wysłuchali między innymi: Fatsa Wallera „Honeysuckle Rose”, H. Arlena „Over the Rainbow”, oraz kompozycji związanych z czasem bożonarodzeniowym Let It Snow, czy Blue Night. Występ zespołu nagrodzony został długimi brawami i zakończył się bisem.

Zdjęcia z wydarzenia