17 czerwca 2018 r. w Kościele Św. Pawła Apostoła w Bochni odbył się koncert muzyki religijnej. Pod batutą pana Tomasza Półtoraka wystąpili: Orkiestra Smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Bochni oraz wspólnie śpiewające zespoły, Bocheński Chór Kameralny Salt Singers z Miejskiego Domu Kultury i Juvenes Cantores Bochnianenses (chór z Naszej Szkoły). W programie obok dzieł J. Krausa i W.A. Mozarta znalazła się Msza A-dur Cesara Franka. Solistami byli: Gabriela Stolińska – sopran, Sławomir Biernat – tenor, Jan kubas – bas. Występ artystów nagrodzony został przez słuchaczy długimi owacyjnymi brawami. Pomysłodawcą i głównym organizatorem tego wydarzenia był pan Maciej Kozłowski, który przygotował także chór Salt Singers, natomiast solistów i chór szkoły muzycznej przygotowała pani Monika Gruszowska. Koncert wpisany był w kalendarz Dni Bochni 2018.

Zdjęcia z wydarzenia