W piątek 21 grudnia 2018 nasi uczniowie wystąpili w koncercie kolęd i pieśni związanych z Bożym Narodzeniem. Koncert rozpoczęła Orkiestra Smyczkowa PSM I stopnia utworem The Polar Express, następnie do orkiestry dołączył chór i w tym składzie zabrzmiały między innymi: Przybieżeli do Betlejem i Gdy się Chrystus rodzi. W dalszej części wystąpili wokaliści śpiewając z towarzyszeniem fortepianu i zespołów kameralnych kompozycje Feliksa Nowowiejskiego, Edwarda Pałłasza, Stanisława Niewiadomskiego, Piotra Łukaszewskiego i Arno Kanta. Największą atrakcją wieczoru był jednak występ zespołu saksofonistów z PSM II stopnia. Kwintet z akompaniamentem fortepianu zagrał: White Christmas, Wśród nocnej ciszy, Sleigh Ride, Jingle Bells, Blue Night, Winter Wonderland i Let It Snow. Publiczność zachwycona wykonaniem doprowadziła brawami do bisu.

Zdjęcia z wydarzenia