Niedziela 22 grudnia 2019 r. była ostatnim dniem projektu „Trudna Kultura” realizowanego w ramach odbywającej się od kilkunastu lat Galerii Bezdomnej. Koncerty zespołu saksofonowego z Naszej Szkoły: Justyna Nowak, Dawid Nowak, Paweł Burzyński, Dominik Radoń  oraz duetu Barbara Furmańska, Piotr Lekki zwieńczyły odbywające się od wtorku wydarzenia przy ul. Trudnej w Bochni. W programie występu naszych uczniów znalazły się kompozycje, które można określić mianem muzyki jazzowej, musicalowej i rozrywkowej w aranżacji na kwartet saksofonowy, nie zabrakło także utworów związanych z Bożym Narodzeniem. Przedsięwzięcie miało wymiar charytatywny – przez cały tydzień zbierane były datki przeznaczone na pomoc podopiecznym fundacji Auxilium: Oliwiera Basinskiego oraz Jakuba Surmy.

Zdjęcia z wydarzenia