W dniu 29 maja 2020 roku odbył się on-line Szkolny Bajkowy Konkurs z kształcenia słuchu „Co słychać w bajkach?” dla uczniów szkoły muzycznej I stopnia. Tematem była muzyka z serialu dla dzieci „Reksio”, której autorami są Z. Kowalowski, T. Kański, A. Markiewicz. Konkurs zorganizowała Pani Joanna Walczak, nauczyciel teorii w ZPSM w Bochni, a w jury zasiedli inni nauczyciele sekcji teorii – Pani Magdalena Kania i Pan Sławomir Biernat.

Wyniki konkursu:

  • Bartłomiej Tobiasz I miejsce
  • Greta Gefert i Julia Kuźnar II miejsce ex aequo
  • Lena Lis – Błąkała III miejsce
  • Izabela Opioła wyróżnienie I
  • Weronika Baniak wyróżnienie II

Wraz ze świadectwem wszystkim biorącym udział w konkursie zostaną wręczone dyplomy uczestnictwa, a laureatom- nagrody.

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia z wydarzenia