12 lutego 2021 r. roku odbył się w Naszej Szkole Konkurs wiedzy o muzyce „Pan Instrument” dla szkoły muzycznej I stopnia, którego tematem były wybrane instrumenty muzyczne. Konkurs zorganizowała Pani Joanna Walczak, nauczyciel teorii w ZPSM w Bochni, a w jury zasiedli nauczyciele sekcji teorii – Pani Magdalena Kania, Pan Maciej Kozłowski i Pan Sławomir Biernat.

Zadania w konkursie obejmowały: rozpoznawanie brzmienia wybranych instrumentów, znajomość budowy, skal i włoskich nazw. Materiał zadań teoretycznych oparty był na podręczniku do audycji muzycznych. Ze względu na warunki zewnętrzne (ograniczenie funkcjonowania placówek oświatowych) konkurs odbył się on-line – zadania zamieszczone zostały na stronie internetowej organizatora, a prace odesłane w postaci zdjęć zostały sprawdzone w formie elektronicznej. W konkursie wzięło udział 18 Uczestników.

Wyniki konkursu:

I nagroda: Michał Stanczak

II nagroda: Iga Brydniak i Małgorzata Drabik

III nagroda: Zuzanna Dziedzic

Wyróżnienia: Antoni Burski, Jan Filipek, Filip Lis, Hanna Ruśnica.

Zdjęcia z wydarzenia