19 czerwca 2021 w ramach muzycznej inauguracji obchodów Święta Miasta z koncertem w Parku Rodzinnym Uzbornia wystąpili uczniowie Naszej Szkoły. W programie koncertu znalazły się kompozycje od epoki baroku po współczesne. Publiczność mogła posłuchać utworów napisanych na: fortepian, gitarę, altówkę, skrzypce, wiolonczelę, klarnet, puzon, czy saksofon. Wykonawcami były zarówno dzieci uczące się w szkole muzycznej I stopnia jak i młodzież ze średniej szkoły muzycznej: Inga i Wiktoria Gut (duet wiolonczelowy), Witold Truś (gitara), Emilia Halberda (altówka), Oliwia Wójcik (gitara), Kamil Cygnarowicz (skrzypce), Iga Brydniak (gitara), Jerzy Florkowski (fortepian), Maja Gruszczyńska (wiolonczela), Wojciech Świątek (fortepian), Krzysztof Augustyn (klarnet), Ewa Gruszczyńska (fortepian), Paulina Kurzeja (skrzypce), Karol Brydniak (fortepian), Katarzyna Talaga (flet), Alicja Lechowicz (fortepian), Nikodem Przybojewski (wiolonczela), Julianna Sitko (fortepian), Julia Suchojad (skrzypce), Kinga Słoniowska (fortepian), Marcin Kukla (puzon), Jan Walczak (skrzypce), Jakub Pietrzak (saksofon), Gabriela Krawczyk (fortepian), Norbert Czubek i Marcin Kukla (duet puzonowy), Julia Kupiec (skrzypce). Solistom na fortepianie akompaniowali nauczyciele ZPSM w Bochni: Joanna Krupa, Aleksandra Sadowska, Kazuko Tsuji, Tetiana Yurynets, Tomasz Karasek.

Zdjęcia z wydarzenia