2022/2023

Zakończone zostały przyjęcia uczniów do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni na rok szkolny 2022/2023

Przesłuchania kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Bochni odbyły się w dniach 25-27 maja 2022 r.
Egzaminy wstępne do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Bochni odbyły się w dniu 28 maja 2022 r.

Drogi Kandydacie do szkoły, jeżeli nie jesteś pewien na jakim chciałbyś grać instrumencie muzycznym obejrzyj poniżej zamieszczone krótkie filmy, które pomogą Ci w dokonaniu wyboru. Posłuchaj nagrań uczniów klas młodszych Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Bochni.

INSTRUMENTY SMYCZKOWE i GITARA
INSTRUMENTY DĘTE i PERKUSJA
FORTEPIAN

Dla kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Bochni przygotowany został krótki film instruktażowy badania przydatności, które polega na sprawdzeniu uzdolnień muzycznych i predyspozycji do nauki gry na określonym instrumencie.

* Zakaz kopiowania zdjęć, filmów oraz tekstów. Wszelkie prawa do zdjęć, filmów i opisów są własnością Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170>